Benzer Oyunlar

Fireman 2 oyunu oyna Bomberman oyunu oyna Aşk Balonları oyunu oyna Patlamış Mısırcı oyunu oyna Rufus Recall Hafıza oyunu oyna Luxor Üçlemesi oyunu oyna Gravnix Kareler oyunu oyna Cepten Balon Patlat oyunu oyna 5 Top Patlatma oyunu oyna Bejeweled 2 oyunu oyna
Top patlatma Bubble Shooter oyunu resim

Top patlatma Bubble Shooter Oyunu - Açıklama

Amaç : Tüm topları patlatmak oyunu bitirmek, zor değildir ve zevklidir.
Oyun Hakkında Bilgi : 3 tane aynı renk topu bir araya getirin ve topları patlatın. Görünürdeki herhangibir renge ait son topları patlatırsanız, o rengkten bir daha top gelmez. Amaç böylelikle tek bir renk top kalıncaya dek oyunu sürdürmek ve son renkte oyunu bitirmektir. Zor değildir ! Bol şans !
  • Top Patlatma Oyunu
  • Şeker Patlatma Oyunu
  • Ping Pong Masa Tenisi Oyunu
  • Toplara Yol Verme Oyunu
  • Fireman 2 Oyunu
  • Arabalar Filmi Puzzle Oyunu

Top patlatma Bubble Shooter Oyunu İpuçları

Oyunun rengini değiştirmek için SETUP butonuna tıklayın ve topları sola sağa oynatarak hoşunuza giden rengi bulup OK butonuna tıklayın vezgeçmek için ise CANCEL butonuna tıklayabilirsiniz. Topları üçer üçer patlatmak yerine daha fazla sayıda patlatmak için oynayın.
Farenizi mümkün olduğunca patlatmak istediğiniz toplara yakın tutarak nişan alın. Böylelikle daha isabetli atışlar yaparsınız.
İstemediğiniz renkte bir top geldiğinde ondan kurtulmak için bir sonraki hamlede patlatacağınız top dizisine atın. Ama bu top başka toplarla bağlantılı olmasın. Böylelikle sonraki aşamalarda bu diziyi patlatınca istemediğiniz topdan da kurtulmuş olursunuz. Bu oyunu Balon Patlatma Oyunu sitesinde de oynayabilirsiniz.

Bu oyunları oynadınız mı ?

Koşucu Tombik oyunu oyna Çöpe Basket At oyunu oyna Salyangoz Bob 3 oyunu oyna Vurucu Tim Savaş oyunu oyna Osurukçu Kardeşler oyunu oyna Frikik Vuruşu Futbol oyunu oyna Adamı Zıplat Hoplat oyunu oyna